ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018-19 ΤΩΝ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ 2012-13 ΚΑΙ ΠΙΣΩ

Οι επι πτυχίω φοιτητές, εισακτέοι το ακαδ. έτος 2012-13 και πίσω, μπορούν στην Εξεταστική ΧΕ του Ιανουαρίου 2018

να εξετασθούν σε μαθήματα του Εαρινού Εξαμήνου ακαδ. έτους 2017-18 τα οποία περιλαμβάνονται στο πρόγραμμα μαθημάτων του ακαδ. έτους 2018-19

Υποχρεωτικά Φιλοσοφίας, Επιλογής Φιλοσοφίας, Υποχρεωτικά Αλλου Επιστημονικού Πεδίου τα οποία διδάσκονται από μέλη ΔΕΠ, διδ.407/80, διδ.ΕΣΠΑ και μέλη ΔΕΠ του Πανεπιστημίου και τα Επιλογής Αλλου Επιστημονικού Πεδίου “Ελληνική Ιστορία” και “Ευρωπαϊκή Ιστορία”.

Επίσης, εκτός των συγκεκριμένων 2 μαθημάτων  επιλογής αλλου επιστημονικού πεδίου οι επί πτυχίω φοιτητές μπορούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις των μαθημάτων επιλογής αλλου επιστημονικού πεδίου ΜΟΝΟ στην περίπτωση που ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ έχουν αντιστοιχηθεί με αυτά.

Οι φοιτητές εξετάζονται στα μαθήματα Επιλογής τα οποία είχαν δηλώσει το εαρινό εξάμηνο ακαδ. έτους 2017-18

Από την Γραμματεία