Επείγουσα ανακοίνωση για εξέταση του μαθήματος «Αρχαίες ελληνικές θεωρίες της ποίησης» στις 29 Ιουνίου

Δεδομένου ότι η Σύγκλητος επαναπροσδιόρισε την εξεταστική περίοδο Ιουνίου 2016 μέχρι 1ης Ιουλίου, η εξέταση του επιλεγόμενου μαθήματος Φιλοσοφίας «Αρχαίες ελληνικές θεωρίες της ποίησης», που προσφέρθηκε το τρέχον εαρινό εξάμηνο σε τριτοετείς, τεταρτοετείς και επί πτυχίω, μετατίθεται την Τετάρτη 29 Ιουνίου ώρα 12-14 στην αίθουσα ΑΠ2, με σύμφωνη γνώμη του Προέδρου του Τμήματος, έπειτα από αίτημα φοιτητών και φοιτητριών που παρακολουθούσαν το μάθημα. Βάσει αυτής εδώ της ανακοίνωσης δεν ισχύει η ημερομηνία 17 Ιουνίου που προβλεπόταν αρχικά στο πρόγραμμα, αλλά μόνο η ως άνω νέα ημερομηνία 29 Ιουνίου.

Ο διδάσκων Κώστας Βαλάκας, αναπλ. καθ. Τμ. Φιλοσοφίας