ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔ.ΕΤΟΣ 2017-18

Κάθε φοιτητής στην επαναληπτική εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου δικαιούται να επανεξετασθεί για να βελτιώσει τον βαθμό σ’ ένα (1) μάθημα, από εκείνα στο οποία εξετάσθηκε επιτυχώς κατά την προηγούμενη εξεταστική περίοδο του χειμερινού (Ιανουάριο-Φεβρουάριο) ή του εαρινού (Ιούνιος) εξαμήνου ακαδ. έτους 2017-2018.

Συγκεκριμένα, το δικαίωμα βελτίωσης βαθμού επιτυχίας αφορά ένα (1) μάθημα

• είτε από τα υποχρεωτικά και επιλέγομενα μαθήματα άλλων επιστημονικών πεδίων τα οποία όμως διδάσκονται από μέλη ΔΕΠ του Τμήματος.

Οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές υποβάλλουν από 25 Ιουλίου έως και 26 Αυγούστου 2018 σχετική αίτηση στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο της Γραμματείας : philosophy@upatras.gr   στην οποία να αναγράφονται :

ονοματεπώνυμο – ΑΜ (αριθμός μητρώου)  – μάθημα που επιθυμούν για βελτίωση βαθμολογίας –  διδάσκον/ουσα – και  βαθμός

με την προϋπόθεση να αφορά ένα (1) μάθημα των ως άνω κατηγοριών

Από τη Γραμματεία