Σχετικά με την εξέταση του μαθήματος Α΄ έτους “Το νεοελληνικό θέατρο του πρώτου μισού του 20ου αιώνα” (Τμήμα Θεατρικών Σπουδών)

Η παρακάτω ανακοίνωση αφορά ΜΟΝΟ σε δευτεροετείς φοιτητές/τριες:

Το μάθημα άλλου επιστημονικού πεδίου πρώτου έτους (Υ/Ε) “Το νεοελληνικό θέατρο του πρώτου μισού του 20ου αιώνα” (Τμήμα Θεατρικών Σπουδών, Διδάσκουσα: κα Βασιλείου) συμπίπτει στην εξέτασή του (Δευτέρα 19 Ιουνίου 12:00 – 15:00) με το υποχρεωτικό μάθημα δευτέρου έτους “Επεξεργασία Φιλοσοφικών Θεμάτων” (Δευτέρα 19 Ιουνίου 12:00 – 14:00, Διδάσκων: Π. Κόντος).

Για το λόγο αυτό, όσοι φοιτητές/τριες Β΄έτους έχουν δηλώσει το μάθημα “Το νεοελληνικό θέατρο του πρώτου μισού του 20ου αιώνα” και θέλουν να εξεταστούν σ΄αυτό αλλά και στο υποχρεωτικό μάθημα του έτους τους “Επεξεργασία Φιλοσοφικών Θεμάτων”, θα πρέπει να προσέλθουν αντί της γραπτής εξέτασης σε Προφορική Εξέταση του μαθήματος “Επεξεργασία Φιλοσοφικών Θεμάτων”, τη Δευτέρα 19 Ιουνίου από 18:00 – 19:30, στο γραφείο του κ. Κόντου.