ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ Α΄ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Η Γενική Συνέλευση του Τμήματος Φιλοσοφίας, αφού έλαβε υπόψη της το γεγονός της απειρίας των φοιτητών Α΄Εξαμήνου σε ό,τι αφορά τις δηλώσεις μαθημάτων στο progress σε σχέση με το  e-class, αποφάσισε στις 14.12.16 προκειμένου να θεραπεύσει την αδυναμία φοιτητών που παρακολουθούν τα μαθήματα να εξεταστούν σε αυτά, τα ακόλουθα:

Όλως κατ’ εξαίρεση και χωρίς να δημιουργείται κανένα προηγούμενο, αποκλειστικά και μόνο φοιτητές/φοιτήτριες του Α’ εξαμήνου μπορούν να καταθέσουν είτε αυτοπροσώπως είτε με email αίτηση στη Γραμματεία του Τμήματος, αναφέροντας ονοματεπώνυμο και Α.Μ.,  προκειμένου να καταχωρηθούν τα ονόματά τους στο progress και να συμμετάσχουν στις εξετάσεις του Ιανουαρίου.

Αποκλειστική προθεσμία προς τούτο τίθεται η Τρίτη 20.12.16.

Φοιτητές/φοιτήτριες που έχουν κάνει σχετική αίτηση στην ΓΣ του Τμήματος θα καταχωρηθούν από τη Γραμματεία χωρίς να υφίσταται ανάγκη να κάνουν εκ νέου αίτηση.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος

Μ. Παρούσης