Ανακοίνωση για τα μαθήματα του κ. Κ. Βαλάκα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το μάθημα «Αρχαία ελληνική Γραμματεία και Γλώσσα ΙΙ» δεν θα γίνει την Τετάρτη 13 του μηνός, λόγω των φοιτητικών εκλογών. Θα συνεχίσει και θα ολοκληρωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα τις Τετάρτες 20 και 27 Μαΐου 2-6 μ.μ. (με πρόσθετη ώρα) στην αίθουσα σεμιναρίων Φιλοσοφίας στο κτίριο πρώην Φαρμακευτικής.

Η παράδοση «Αρχαία ελληνική λογοτεχνία» θα πραγματοποιηθεί κανονικά σύμφωνα με το πρόγραμμα 14 Μαΐου 6-9 μ.μ. στην αίθουσα ΑΠ2 (καθώς και τις επόμενες Πέμπτες του Μαΐου).

Το μάθημα «Αρχαία ελληνική Γραμματεία και Γλώσσα Ι» δεν θα γίνει την Παρασκευή 15 του μηνός, λόγω άδειας απουσίας του διδάσκοντα σε συμπόσιο στο Πανεπιστήμιο Κρήτης. Το μάθημα θα συνεχίσει και θα ολοκληρωθεί σύμφωνα με το πρόγραμμα τις Παρασκευές 22 και 29 Μαΐου 12-4 μ.μ. (με πρόσθετη ώρα) στην αίθουσα σεμιναρίων Φιλοσοφίας στο κτίριο πρώην Φαρμακευτικής.

Ο διδάσκων Κώστας Βαλάκας