ANAKΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΑΓΝΩΣΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΕΙΜΕΝΩΝ Ι: ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ»

Ειδοποιούνται οι φοιτητές ότι στο ανωτέρω μάθημα συγκροτούνται τρία Τμήματα, με βάση τον Αριθμό Φοιτητή.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο Αριθμός Φοιτητή είναι ο αριθμός σας στην Ηλεκτρονική Γραμματεία.

Τα τμήματα έχουν ως εξής:

Τμήμα 1ο: Από Σακκά Ελένη (1002586) έως και Κογκάκη Ελευθερία (1002647): Διδάσκων ο Στασινός Σταυριανέας.

Τμήμα 2ο: Από Κριεμπάρδη Ειρήνη (1002648) έως και Αγγελή Μαριάμ (1002707): Διδάσκουσα η Ελένη Περδικούρη.

Τμήμα 3ο: Από Αγγελοπούλου Χρυσάνθη (1002708) έως τέλος, δηλ. Ξούλου Δήμητρα (1002831): Διδάσκουσα η Μελίνα Μουζάλα

Από την Τετάρτη 8 Οκτωβρίου κάθε φοιτητής και φοιτήτρια πρέπει να παρακολουθεί οριστικά στην αίθουσα που διδάσκει ο διδάσκων στου οποίου το Τμήμα ανήκει.

Για τον πλήρη κατάλογο με τα ονόματα των φοιτητών/τριών κάθε τμήματος συμβουλευτείτε το αντίστοιχο μάθημα στο eclass.