Σχετικά με τις Δηλώσεις μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο

Οι εγγραφές / δηλώσεις των μαθημάτων εαρινού εξαμήνου2013 – 2014 θα διαρκέσουν από Τρίτη 11/3/2014 έως και την Δευτέρα 24/3/2014. Οι εγγραφές/δηλώσεις θα γίνουν ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας του τμήματος Φιλοσοφίας / πεδίο “Γραμματεία”. Η πρόσβαση στην συμπλήρωση της ηλεκτρονικής δήλωσης μαθημάτων θα ξεκινήσει την Τρίτη 11/3/2014 στις 18:00.

•  Σε πρώτη φάση οι ηλεκτρονικές εγγραφές/δηλώσεις θα αφορούν τους φοιτητές/-τριες των ετών: 2ου, 3ου, 4ου και πτυχίου.
  •  Για τις εγγραφές/δηλώσεις των φοιτητών 1ου έτους θα αναρτηθεί σχετική ανακοίνωση προσεχώς.
  •  Οι φοιτητές/-τριες έχουν το δικαίωμα να υποβάλλουν την εγγραφή/δήλωσή τους δύο φορές μόνο. Σε περίπτωση δεύτερης εγγραφής/δήλωσης θα λαμβάνεται υπόψη ως έγκυρη η τελευταία.