ΔΙΕΥΚΡΙΝΊΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΆΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΆΘΗΜΑ “ΚΑΝΤ: ΗΘΙΚΉ ΦΙΛΟΣΟΦΊΑ” (ΔΙΔΆΣΚΩΝ: Π. ΚΌΝΤΟΣ)

Όπως έχει ρητά ανακοινωθεί από την αρχή του εξαμήνου (και στην περιγραφή του μαθήματος και στο e-class), το μάθημα αυτό εξετάστηκε με βάση τρεις (3) γραπτές εργασίες που θα έπρεπε να παραδώσει ο κάθε φοιτητής. Η ημερομηνία που αναγράφεται στο πρόγραμμα της εξεταστικής ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΊ ΣΕ ΓΡΑΠΤΈΣ ΕΞΕΤΆΣΕΙΣ, αλλά σκοπό έχει απλώς να επιτρέψει στους φοιτητές εκείνους που έχουν παραδώσει τις πρώτες εργασίες να έχουν το χρόνο που χρειάζονται για να ολοκληρώσουν την τρίτη και τελευταία εργασία τους.

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΊ ΠΤΥΧΊΩ ΦΟΙΤΗΤΈΣ ΤΟΥ ΤΜΉΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΊΑΣ:

αν υπάρχουν επί πτυχίω φοιτητές του Τμήματος Φιλολογίας που οφείλουν το μάθημα, αυτοί θα εξετασθούν ΠΡΟΦΟΡΙΚΆ την Παρασκευή, 14/02/14, 10.00-12.00 στο γραφείο του Π. Κόντου